Шериф Вільнозапорізької громади провів просвітницьку роботу

10 Липня 2024, 11:26
Шериф Вільнозапорізької громади провів просвітницьку роботу 111
Шериф Вільнозапорізької громади провів просвітницьку роботу

Найбільш поширеним та негативним явищем в Україні є факти домашнього насильства, зокрема, прихованого. 

Від насильства потерпає будь-хто із членів родини, однак, найчастіше слабкі та незахищені - діти, люди похилого віку, люди з інвалідністю, жінки. Про це інформують у поліції Миколаївщини.

Поліцейський офіцер громади Олег Іноземцев нагадав жителям села Новополтавка Вільнозіпорізької громади, що у випадку будь-яких проявів насильства, необхідно одразу звертатися за допомогою на спецлінію поліції чи безпосередньо до шерифа. Це стосується не лише жертв насилля, а й інших громадян, які стали свідками таких фактів або володіють інформацією про вчинення домашнього насильства.

Шериф зауважив, що за вчинення такого виду насильства вперше відносно кривдника передбачена адміністративна відповідальність та постановка на спеціальний облік. У разі продовження правопорушником систематичного знущання над своїми близькими, він притягується до кримінальної відповідальності та отримує більш суворе покарання.

У ході спілкування із населенням громади поліцейський роздавав буклети-пам’ятки з детальною інформацією щодо видів домашнього насильства, відповідальності за скоєння таких дій, а також як саме захиститися та до кого звернутися за допомогою.

 

Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024