Поліція Миколаївщини та Снігурівська міська військова адміністрація підписали меморандум про співпрацю

02 Квітня 2024, 14:29
Поліція Миколаївщини та Снігурівська міська військова адміністрація підписали меморандум про співпрацю 171
Поліція Миколаївщини та Снігурівська міська військова адміністрація підписали меморандум про співпрацю

В Миколаївському обласному главку поліції відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю та партнерство. 

Під час зустрічі керівник поліції області Сергій Махно та начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта обговорили подальші дії поліції і громади для успішної реалізації безпекового проєкту та взаємодії в цілому. Про це інформують у поліції Миколаївщини.

Снігурівська міська територіальна громада вже 30-та в області, яка долучилась до втілення проєкту. У рамках якого планується створення першого в області центру безпеки безпосередньо у Снігурівці, де будуть нести службу двоє поліцейських офіцерів громади, місцева пожежна команда та представники організацій, які здійснюватимуть гуманітарне розмінування. Створення центру сприятиме задоволенню потреб місцевих жителів у комплексному забезпеченні безпеки – як у сфері цивільного захисту, так і у сфері громадського порядку.

Ще дві поліцейські станції планують відкрити в селах Василівка та Нововасилівка, що тривалий час перебували під окупацією російських військ.

Меморандум дає початок конкурсному відбору на чотири посади поліцейських офіцерів громади. Безпосередньо ж до несення служби шерифи приступлять одразу після проходження спеціального навчання. Поліція налаштована на створення якісного спільного безпекового простору у кожному населеному пункті Снігурівщини. Адже розуміємо, наскільки важливо для громадян відчувати себе безпечно, особливо в умовах сьогодення, - зазначив Сергій Махно.

Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024